You are hereNovinky / Nedělní odpoledne pro zdraví

Nedělní odpoledne pro zdraví

By alena - Posted on 30 Září 2014

TJ Jiskra Otrokovice, oddíl SPV   pořádá na sokolovně v Otrokovicích 5. 10. 2014  NEDĚLNÍ ODPOLEDNE  pro   PRO ZDRAVÍ   s Mgr. Lenkou Fasnerovou

absolventkou fyzioterapie a fakulty sportovních studii MU Brno ( obor tělesná výchova + spec. pedagogika) 15 let praxe v oboru.

Akce je pořádána v rámci celoevropské aktivity

MOVE WEEK 2014

propagace zdravého aktivního životního stylu.

Program:

14,00 – 15,00 Cvičení na velkých míčích s flexi-barem

Cvičení pro dokonalou kondici a zdravá záda.

15,30 – 16,30  Hooping - NOVINKA

Tanec a cvičení s velkou obručí, pozitivně působí na správné držení těla, dokonale posiluje střed těla - břišní svaly, svaly dna pánevního, minimálně zatěžuje klouby.

17,00 – 18,00 SM Systém

Cvičení s elastickým dlouhým lanem, kompenzace, regenerace páteře a velkých kloubů.

Po 18,00 možnost diskuze, posezení s možností malého občerstvení.

Cena: jedna hodina 60 Kč

na celý program 150 Kč

členové oddílu s permanentkou 100 Kč (celý program)

Zveme všechny, kteří chtějí strávit příjemné odpoledne a vyzkoušet zdravý pohyb s novým náčiním.

Další informace na www.sokolovnaotrokovice.cz a fb Sokolovna Otrokovice

Těší se pořadatelé J