You are hereNovinky / Zdravotní cvičení dospělí, SM systém, gymball, flexi -bar, trampolínky jako velké balanční podložky

By alena - Posted on 31 Srpen 2017

Od pondělí 4.9. zahajuje cvičení zdravotní :-) SM Systém: Cvičení je vhodné pro ženy i muže. Zbavíte se bolesti zad, dojde ke stabilizaci a mobilizaci páteře a srovnání hlavních kloubů - jedná se o rehabilitační sport. • PONDĚLÍ 9:3O – 10:30 sál; 17:00 – 18:00 sálek začátečníci • ČTVRTEK 15:45 – 16:45 sálek začátečníci; 18:15 - 19:15 sálek pokročilí Gymball: V hodinách Vás čeká nejen cvičení na gymballu, ale hodiny budou zpestřeny cvičením s dalším načíním. Jde o velmi oblíbené cvičení, kdy v příjemném tempu po krátkém úvodním zahřátí, dojde ke zdravému posilování všech svalových skupin. Na konci hodiny nechybí protažení a zklidnění. Cvičení je vhodné pro všechny věkové kategorie. Získáte krásně zpevněné tělo, posílíte břišní svaly, uvolníte přetížené zádové svaly. PO a ČT 19:30 - 20:30 FLEXI-BAREM – VIBRAČNÍ TYČÍ: Vibrační kmitací tyč FLEXI-BAR je původem rehabilitační náčiní. Cvičení s FLEXI-BARem je vynikající prevencí proti bolestem zad, slouží k nápravě chybného držení těla a svalových dysbalancí. V případě stávajících bolestí Vám je pomůže odstranit. Toto cvičení je skvělým tréninkem pro všechny stupně výkonnosti a pro všechny věkové skupiny. S flexi-barem lze trénovat a zvyšovat sílu, vytrvalost, pohyblivost a koordinaci všech osob na různých tréninkových úrovních. Připravili jsme pro Vás variantu, kdy dojde ke střídání zdravotního cvičení (tzv. kocouřích cviků) a cvičení s flexi-barem. Pěkně pomalu od začátku. CVIČÍME v sálku: Čtvrtek: 17:00 – 18:00 - Flexi-bar a zdravotní cvičení Kapacita omezena na 10 cvičenců. TRAMPOLÍNKY JAKO VELKÉ BALANČNÍ PODLOŽKY: Na trampolínkách se dá cvičit jak kondice, tak posilování celého těla. Jak název napovídá, nemusíte se bát, že budete celou hodinu skákat. Půjde především o zahřátí organismu na začátku hodiny a dále je cvičení zaměřeno na správnou koordinaci, získání stability, posílení všech svalových skupin a nebude vynecháno ani správné protažení. To vše může být doplněno a umocněno využitím dalšího náčiní, jako jsou overbaly, malé těžké míčky … Při cvičení bude využívána metoda OA cvičení PeaDr. Olgy Chválové CVIČÍME ve velkém sále: Středa: 17:30 – 18:30 Kapacita omezena na 20 cvičenců. Vhodné pro všechny věkové kategorie. Loni byla hodina velmi oblíbená. NA všechny se těší Magda :-)
SM_system_-_plakat.jpg192.39 KB
Gymball_-_plakat.jpg220.39 KB