You are hereNovinky / Spirální stabilizace páteře - novinka každé úterý od 19:00 na Sokolovně

Spirální stabilizace páteře - novinka každé úterý od 19:00 na Sokolovně

By magda - Posted on 05 Září 2010

Spirální stabilizace páteře  je cvičení, které je zaměřeno na prevenci a léčbu bolestí zad. Cvičení zároveň stabilizuje  a mobilizuje páteř. Cílem cvičení je protáhnout svaly v napětí a posílit svaly oslabené. Oživit  funkci spirálních svalových řetězců.

Cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny, pohyb je prováděn pomalu a uvědoměle s využitím elastického lana. Cvičební hodiny budou zpestřeny o cviky ze zdravotní tělesné výchovy s využitím dalších pomůcek (overbaly, gymbaly, pružné tyče apd.). V hodinách se naučíme jak správně cviky provádět. Abychom dosáhli stanoveného cíle, je však zapotřebí cvičit nejen v tělocvičně, ale i doma, postačí denně 5 minut. SM systém v Otrokovicích na Sokolovně bude zhájen  v úterý 21.9.2010.

Máte uspěchaný den, jste unavení, nevadí, přijďte si zacvičit, zbavit se stresu a vytvořit si dobrou náladu.

Přijďte vyzkoušet novinku. Těší se cvičitelky Zdena Kymlová a Magda Vaclová

sm_10-11.doc269.5 KB