You are hereNovinky / Sportovní dopoledne pro všechny

Sportovní dopoledne pro všechny

By alena - Posted on 11 Listopad 2021

Na středu 17.11.2021 jsme pro Vás připravili SPORTOVNÍ DOPOLEDNE PRO VŠECHNY od 10:00 do 12:00 hod .

10:00 – 10:50 WOUDINK® - HOUPEME SE KE ZDRAVÍ

Woudink® je především hravá a nenásilná forma posilování v intuitivním houpavém pohybu, který si zamilujete. Díky balančním vlastnostem Woudie využíváte k pohybu střed těla, tedy optimálně zapojujete všechny svaly hlubokého stabilizačního systému.

11:00 – 11:50 FitPainFree®

Cvičení FitPainFree® odstraní chybné pohybové návyky, zlepší pohyblivost ramen, páteře, kyčlí i kolen, odstraní či zmírní bolesti. Mějte své tělo pod kontrolou a vyzkoušejte cviky, které přenesete do svého běžného života.

Cena:

Jednotlivá hodina100 Kč (možnost využití členského příspěvku).

NUTNÁ REZERVACE!!!

Ve cvičení nebo nejlépe sms na tel: 724 34 87 47 s jménem a vybranou hodinou. Možnost rezervace i přes zprávu na fb Sokolovna Otrokovice.

Každou rezervaci potvrdíme a tím se stává platná.

Těší se Martina :-)

Martina17.11.21.jpg286.09 KB